Hangi Program Sizin İçin ?

Eğitim Programı Nasıl Seçilmeli

 

“Renkler statik değildir, aynı insanlar gibi, birlikte bulundukları diğer renk gruplarına göre karakter değiştirirler” Joen Wolform “The Magic Effects of Color”

Kendinizi keşfetmek, değişik renklerin etkisini hem kendi, hem de başkalarının üzerinde görmek için Renk Sınıfları’na katılın. Doğru seçilmiş renklerin sizi muhteşem gösterirken, yanlış renklerin üzerinizde yarattığı olumsuz etkiyi görerek yaşayıp, bazı günler kendinizi niye kötü hissettiğinizi anlarken, kendi renklerinize kendiniz karar verin. Renk sınıflarında sadece kendinizi değil, değişik renklerin değişik kişiler üzerindeki etkisini de görün.

Sözsüz iletişimin en önemli bölümlerinden biri olan giyim dilini en iyi şekilde kullanmak için Stil Analizi Eğitimine katılın. Giyim dilinde kullanılan sözcüklerin anlamını bulurken, vücut dilini en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak, bedeninize uygun kıyafetleri keşfedin. Ama, en önemlisi duygusal olarak sizin için en önemli değer “kim olduğunuzu” giyimle nasıl vurgulayacağınızı stil analizi bölümünde belirleyin.

Renk ve Stil analizleri bölümünde öğretilenlerin yaşama uygulanmasını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için birlikte Gardırop ve Alışveriş günlerine katılın.

Grup çalışmaları yerine tek katılmayı arzuluyorsanız “Kişiye Özel Butik Programı” tercih edebilir veya eşinizle birlikte çiftler için özel derlenen programla yaşamınıza değişik bir renk katabilirsiniz

Uzun yıllara dayalı kurumsal tecrübemle imaj danışmanlığı bilgilerimi birleştirdiğim “Profesyonel yaşamda çalışma tarzı- Kişisel ve Kurumsal Markalaşma” eğitimleri dizisi ise marka elçilerinin marka değerlerini en iyi şekilde temsil etmesini arzulayan kurumlar içindir.

Özel günlerde öğretici olduğu kadar eğlendirici bir hava vermek isteyen kurumlar ise özel toplantılarına konuşmacı olarak katılmamı isteyebilir, bu şekilde çalışanların farkındalığını yükseltirken daha sonraki çalışmaları hızlandıracak ortamı hazırlayabilirler

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply